Natalia Kurzajczyk

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku psychologia.

W trakcie studiów uczestniczyłam w kursie z zakresu psychologii stosowanej na ścieżce specjalizacyjnej Patologie społeczne i Psychologia Sądowo – Penitencjarna.

Poza pracą w gabinecie pracuję od kilku lat jako doradca zawodowy, psycholog. Zawodowo korzystając z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu skupiam się na dbaniu o potencjał rozwojowy osób w ich wszystkich ważniejszych dziedzinach życia, uwzględniając ich umiejętności społeczne, poziom motywacji, samoocenę.

Ponadto posiadam uprawnienia pedagogiczne.

Ukończyłam szkolenie warsztatowe terapia zabawą i narzędzia pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą oraz z zakresu pracy terapeutycznej z dzieckiem i rodziną w sytuacji rozwodu.

Aktualnie jestem w trakcie realizacji Studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Program Studium jest zgodny ze standardami sekcji psychoterapii PTP. Kształcę swoje umiejętności w zakresie narzędzi diagnozy par i umiejętności pracy terapeutycznej z parami w paradygmacie terapii systemowej, a także poszerzam wiedzę w zakresie systemowego rozumienia rodziny.

 

Natalia Kurzajczyk - psycholog, terapeuta par
E-mail:  
© 2016 QUEST - Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii
Strona główna | o nas | Oferta | Galeria | Rezerwacja wizyty | Kontakt
Projekt i realizacja KAMPEKI